0850 441 1077

TR-EN

Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında yazılım Ar-Ge çalışmaları yapmak üzere kurulan firmamız, 2007 yılında online ticari uygulamaların internet ortamında çalışan türünü geliştirmeye başlamıştır. Uzmanlık alanını bu alanda geliştirmeye karar vermiş, ` sermayesini bu projeye ayırmıştır. 2 yıllık bir çalışma sonucunda; tamamen internet üzerinden çalışan webticari uygulamasını bitirmiş, var gücüyle de bu uygulamasını geliştirmek için enerji harcamaktadır.

Firmamız cep bilgisayarı(PDA) gibi yeni bir teknoloji alanında da yazılım geliştirerek, pda üzerinden çalışan online web yazılımınıda piyasaya kazandırmıştır.

Son olarak Android cep telefonları için de yazlım geliştirdik ve çalışma hacmimizi bir hayli arttırdık.Webticari Mobile uygulaması ile hem online hem de offline(çevrmdışı) çalışabilirsiniz.

Ülkemizin gençlerine iş imkanları kazandırmak, ülkeye döviz kazandırmak için geleceğin yazılımda olduğunu kabullenen firmamız bu ve buna benzer projelere hız vererek çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Webticari, tüm sektörleri kapsayan entegre bir yazılım geliştirip, İnternet üzerinden kullanılan en yaygın ticari yazılım olmak için yola çıktı. Her yerden ve her elektronik ortamdan ulaşılabilen güvenli bir yazılımla, ticaret hayatınızda bilişim ayağınız olmak istiyoruz. Hayal ettiklerinizi yapmış, hayal edemediklerinizi planlamış güçlü bir altyapı, yeni teknoloji ve sistematik bir kodlamayla hızlı çözüm olmakta kararlıyız.

Amacımız; Webticari adını internette yazılımın karşılığı yapmak.

Misyonumuz

21.yy da ticari yaşamın bilgisayar destekli sürdürülmesinin gerekliliğine inanan Webticari, işletme yönetiminde sınırları aşıp her yerden kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. İhtiyacınız olan yazılımları tek bir çatı altında toplayarak, müşterimizin teknolojik bir altyapı ile hizmet vermesini, ticaret hayatını etkileyen parametreleri bir araya getirip, kullanıcının sağlam adımlar atmasını sağlamaktadır.

Stratejimiz

Konusunda lider çözüm ortakları ile çalışıp, ne yaptığını bilen ve meslek ahlakı yerleşmiş bayilerle sizlere ulaşıyoruz. Özgüveni tam, meslek bilgisi tam, kişiliği sağlam ekip üyeleri ile yaptığımız işe saygı duyarak çalışıyoruz.

Neden Webticari? Neden Online Yazılım?

Teknolojideki hızlı, akıl almaz gelişme, klasik ticari yazılımların sayfası kapamış, işletmeleri online yazılımlara yönlendirmiştir. Böylelikle global iş dünyasında, zamandan, elemandan, yakıttan, masraftan tasarruf edilmekte verimlilik ve kalite arttırılmaktadır. Bu alandaki ihtiyaçları analiz eden firmamız, webticari uygulamasını geliştirek piyasaya sunmuştur.

Bürodan bağımsız, evde, işte, yolda, gemide veya arabada; masaüstü, dizüstü veya cep bilgisayarında işleri takip edebilecek, kolay kullanımlı, pratik, güvenlikli bir yazılım olan webticari; sürekli kendini geliştiren, dinamik bir yazılımdır.

Bilgisayarla tanışma fırsatı bulamayan elemanlarınız, dokunarak satmanın keyfine varacaklar. Şubeleriniz uzakta değil elinizin altında olacak.

Webticari uygulaması işletim sisteminden bağımsız web tarayıcısı çalışır. Virüsten, arızadan, yangından, hırsızlıktan, dikkatsizlikten kaybolan verilerle firmaları zarara uğratmaz, veri kaybı riskini tamamen ortadan kaldırır.

Online uygulamalardaki başarısıyla, rakipleri ile arasındaki farkı görmek, ticari program konforunu yaşamak, işinizi kontrol altına almak ve webticari ailesinde yer almak için zaman kaybetmeyin. Yetkili satıcılarımızla temasa geçin, ücretsiz demo kullanıcı alarak hemen kullanmaya başlayın, ücretini sonra ödeyin.

Nasıl Güvenebilirim?

Sunucularımızın Barındırıldığı Ortam

 • 270 m2 kullanılabilir veri merkezi alanı
 • 2 x 200 KVA Yedekli Socomec GreenPower kesintisiz güç kaynağı
 • 2 x 10 Gbit Superonline
 • 2 x 250 KVA Yedekli Jeneratör
 • 2 x 174.000 BTU Alarko Carrier İklimlendirme sistemi
 • 7/24 KVM Over IP desteği
 • Tarayıcınız ile Sunucumuz Arasındaki Güvenlik

  Secure Sockets Layer kısaltması olarak adlandırılan SSL sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli web ortamında Sunucu ile tarayıcı (Internet Explorer gibi..) arasındaki iletişimin şifrenlenmesi şeklindedir. Veri Yedekleme Sistemimizdeki tüm veriler her gün yedeklenmektedir. Ayrıca program içerisinde kendi yedeğinizide alıp saklayabilirsiniz.

  Copyright 2016 Webposs / Tüm Hakları Saklıdır. Webposs bir Webticari hizmetidir.